Pro designéry a realizátory

Naše úspěšné realizace by nevznikly nebýt dlouhodobé spolupráce s kreativními designéry a spolehlivými realizátory. Staňte se i vy jedním z našich partnerů a podílejte se s námi na realizaci zajímavých projektů. Máte-li o spolupráci s naším týmem zájem, navštivte některé z našich školení, kde vás odborně zaškolíme a kde načerpáte novou inspiraci.

Výhody spolupráce

Výhody pro realizační firmy

Firmám, které se rozhodnou pracovat s našimi materiály jsme schopni zajistit perfektní servis přípravy materiálů, ale i technickou podporu v případě řešení nejrůznějších problémů, které při realizaci mohou vzniknout. Sami jsme si prošli nejrůznějšími úskalími aplikace designových stěn i podlah a o své zkušenosti se s nimi rádi podělíme. Záleží nám na tom, aby výsledky našich materiálů byly vždy perfektní.

Výhody pro architekty a designéry

3deco s.r.o. je perfektní volbou v případě, že chcete, aby výsledek na stavbě vypadal přesně tak, jak si klient vybral na našem webu či showroomu. Máme partu zkušených techniků, kteří se zabývají výhradně aplikací stěrek a troufneme si tvrdit, že patříme ke špičce v našem oboru. Pracujeme pouze s osvědčenými a světovými značkami (viz náš web), pravidelně absolvujeme školení na nové trendy a sami se je v naší dílně snažíme také vytvářet pomocí originálních dekorů.@3deco.cz na Instagramu