Postup realizace

Chcete si být jisti tím, že realizace vašeho projektu probíhá dle navrženého plánu a vy tak budete mít vše pod kontrolou? Abychom vám toto zajistili, vytvořili jsme pro vás postup realizace, který vás provede jednotlivými fázemi od výběru dekoru přes návštěvu bytového designera a vizualizaci projektu až po finální zhotovení projektu.

Proč naše stěrky?

Spolupracujeme se dvěma špičkovými výrobci stěrkových materiálů. Pracujeme se stěrkami na bázi vápna a polyuretan cementu s veškerými testy a certifikacemi, které by takové materiály měly vždy mít. Aplikujeme pouze vlastními zaměstnanci, kteří jsou zárukou profesionálního výsledku, čistoty na stavbě a slušného jednání. Z každého typu stěrky lze vykouzlit mnoho různých dekorů, stačí nám sdělit vaše představy a připravíme vám originální povrch na míru.

Proč realizaci od nás?

Zabýváme se výhradně aplikací a různymi typy úprav našich stěrek. Jsme tým 4 techniků a máme 20let zkušeností s aplikacemi dekoračních povrchů. Co do počtu různých technik a úprav povrchů našich stěrek nás těžko někdo překoná. Když zrovna máme jeden dva dny volna, vymýšlíme si nové. Děláme totiž to co nás baví!

Proč navštívit showroom?

Návštěva showroomu je vhodná ještě před samotnou realizací. Uvidíte nejpoužívanější typy stěrek na větších plochách, dáte si kávu, vyberete odstín a pobavíte se přímo s realizačním technikem. Máme velmi dobré zkušenosti s klienty, kteří se přijdou sami přesvědčit o designu a kvalitě stěrek na showroom. Vědí co mohou čekat a odcházejí spokojeni s vědomím, že nejsme design studio s cílem sehnat zakázku a naásledně se pokoušet sehnat ruce, ale jsme profi realizátoři.

Vápno nebo cement?

Naše Firma momentálně nabízí dva typy stěrek, pokud jde o základní surovinu. Jsou to vápenné stěrky - vyznačující se přirozeným vzhledem a prodyšností a stěrky na bázi polyuretan cementu - s vynikající pevností a pružností, s možností použití na podlahy. V případě, že řešíte podlahu, je nutné použít stěrky cementové. Pokud řešíte pouze stěny, s vápennými stěrkami lze dosáhnou daleko zajímavějších efektů a struktur. O nejvhodnějším typu pro váš projekt je lépe se s námi přijít poradit.

Kdy můžeme nastoupit?

Veškeré zakázky řešíme do 2-3týdnů od objednávky, většinou to jde i rychleji. Podmínkou pro přidělení termínu je objednávka a uhrazení zálohy.

Jak dlouho trvá realizace?

Většina typů stěrek zabere 1-4 aplikační dny dle typu stěrky (je celkem jedno zda se jedná o 10 či 100m2). K dokonalému designu je nutno stěrky vrstvit postupně. Realizace nezanechává žádný nepořádek ani prach, technici si po sobě vždy dokonale uklidí!

Záruka a opravy

Záruka na stěrky je 2 roky, v případě potřeby jakékoli opravy se na nás můžete kdykoli obrátit a pokud jsme realizovali my, pomůžeme Vám i po záruční době.@3deco.cz na Instagramu